Vyberte stránku

O nás

Náš příběh

Vítejte v Goldmanu

Již delší dobu jsme měli problém se nechat v Olomouci kvalitně ostříhat. Po pár debatách jsme zjistili, že máme chlapům co nabídnout a že bychom s tím měli vyjít ven. Tak nějak vznikla první myšlenka o Goldman barber shopu a hle, nyní vás vítáme na svých stránkách.

Zkušeností máme na rozdávání a můžeme z tebe udělat classy gentlemana, retro hipstera nebo se necháme vést tvou představou a přáním.

Jsme parta kluků, která se postará o tvůj styl. Návštěva u nás se pro tebe stane tvým rituálem. Nebudeme ti kecat do tvýho stylu, nebudeme ti diktovat, jestli dva panáky stačí. Na nás se budeš moci spolehnout, že vyladíme tvůj image a potěšíme duši. Goldman barber shop je tu pro tebe.

Profesionální barbeři

Naš tým

Věříme v precizní službu…

Filip
BARBER

Jsem jednadvacetiletej barber a majitel Goldman barbershopu. Sebechvála smrdí, ale učil jsem se od těch nejlepších na světe v prestižní akademii Vidal Sassoon. Pečlivost, preciznost a cit pro detail jsou od té doby mými doménami. Stříhání se celkově věnuji kolem čtyř let a je vlastně celkem komický, že mě k tomu dostala náhoda. Té každopádně nelituji a jsem vděčný, že můžu dělat, co právě dělám.

 

Otevírací doba

PO – NE
9 – 21 hod.

Kontaktní údaje

OC Olympia Olomouc
Velký Týnec
info@goldmanbarber.cz