Vyberte stránku

O nás

Náš příběh

Vítejte v Goldmanu

Již delší dobu jsme měli problém se nechat v Olomouci kvalitně ostříhat. Po pár debatách jsme zjistili, že máme chlapům co nabídnout a že bychom s tím měli vyjít ven. Tak nějak vznikla první myšlenka o Goldman barber shopu a hle, nyní vás vítáme na svých stránkách.

Zkušeností máme na rozdávání a můžeme z tebe udělat classy gentlemana, retro hipstera nebo se necháme vést tvou představou a přáním.

Jsme Romeo a Filip a postaráme se, aby si se k nám nechodil jen ostříhat. Návštěva u nás se pro tebe stane tvým rituálem. Nebudeme ti kecat do tvýho stylu, nebudeme ti diktovat, jestli dva panáky stačí. Na nás se budeš moci spolehnout, že vyladíme tvůj image a potěšíme duši. Goldman barber shop je tu pro tebe.

Profesionální barbeři

Naš tým

Jsme dvě strany mince. Každý si to rád dělá po svým, ale jsme tým. Necháme na tobě, ke komu si sedneš raději, každopádně odejdeš perfektně upravený.

Filip
BARBER

Jsem jednadvacetiletej barber a pokud to Romea nerozhodí, tak i pánem Goldman barbershopu. Sebechvála smrdí, ale učil jsem se od těch nejlepších na světe v prestižní akademii Vidal Sassoon. Pečlivost, preciznost a cit pro detail jsou od té doby mými doménami. Stříhání se celkově věnuji kolem čtyř let a je vlastně celkem komický, že mě k tomu dostala náhoda. Té každopádně nelituji a jsem vděčný, že můžu dělat, co právě dělám.

 

Romeo
BARBER

Vlastním jménem Roman, ale dnes už mi nikdo neřekne jinak, než Romeo. Za sebou mám pot a dřinu, protože v životě je potřeba makat i když se s váma život nemazlí. Ke stříhání jsem se dostal zhruba před 7 lety a vždy jsem věděl, že to chci dělat poctivě a po svým. V naší dvojce s Filipem vypadám já jako ten zlej polda, ale nenech se mýlit, pod drsnou slupkou je jen kluk, co toho má už hodně za sebou.

Otevírací doba

PO – NE
9 – 21 hod.

Kontaktní údaje

OC Olympia Olomouc
Velký Týnec
info@goldmanbarber.cz